מגשי אירוח לאירועים הם פתרון נפלא אשר חוסך מכם את כל ההתעסקות בארגון האוכל והכיבוד ומפנה את זמנכם לארגון האירוע עצמו, מבלי לחסוך בצורך לקלוע לטעמם האישי של האורחים.

פנטזיות משוקולד מתאימים את האוכל לאופי האירוע שלכם, עם מגשים מגוונים באיכות ללא פשרות, בצורת הגשה מפתה ויוקרתית, המגיעים עד אליכם לבית או למשרד במינימום מאמץ וטרחה מצדכם.

המגשים שלנו מתאימים לכל אירוח מקטן ועד גדול, ישיבה חשובה, הרמת כוסית, השקות, כנסים, ימי הולדת, מסיבת אירוסין אינטימית בבית, בריתות ועוד…

פנטזיות משוקולד מחדשים לכם את מגשי האירוח בכמה רמות מעל כולם. הפטיפורים ושלל הפינגר-פוד שלנו מגיעים על מגשים מעוצבים עשויים שוקולד פרימיום בעבודת יד, עליהם נניח בקפדנות את המטעמים שלנו בצורה אלגנטית ומעוררת תיאבון. פלטת נייר קשיח תפריד בין מגשי השוקולד לבין השולחן, לכם נשאר רק לפתוח את האריזה, להגיש וליהנות עם האורחים שלכם מפטיפורים ופינגר-פוד יוקרתי.

ארוחות מפנקות של קישים קטנטנים, כריכונים אישיים, לחמים, ברוסקטות, מאפים, אנטי-פסטי וסלטים, ולסיום מתוק מגוון טארטלטים, פטיפורים, פרופיטרולים, מוסים ועוגות אישיות.

עם סיום האירוע כל שנותר לכם לעשות הוא לאסוף את האריזות הריקות אל פחי האשפה מבלי להתעסק בשטיפת כלים וכו'. יש באפשרותנו לספק לכם כלים חד-פעמיים מתכלים – סכו"ם, מפיות וכוסות דקורטיביים, אשר ישמרו על רמת אירוח קולינרית גבוהה.